Preskoči na sadržaj

Besplatna dostava Post Express-om širom Srbije

Caviar Codex

Caviar Codex · Est. MMXXVI

Oštećenoj kosi ne treba šampon.Treba joj obnova.

Vidljiva regeneracija. Promena koju konačno osećaš.

Codex kutija · 7.900 RSD umesto 10.700 RSD · plaćaš pouzećem · besplatna dostava

4,9 / 5 — ocena verifikovanih kupaca

Preko 10.000 žena veruje Caviar Codexu

Klinički dokazano. Preporuka salona.

Vidljivi rezultati za samo 2 nedelje

Nauka iza sjaja

Formulisano sa naučno potvrđenim aktivnim sastojcima

Mereno na stvarnoj, oštećenoj kosi — ne u renderu.

92%

manje lomljenja

pri češljanju posle rituala

80%

više sjaja

reflektujući sjaj posle prve primene

10×

jača kosa

otpornost vlakna na istezanje

Caviar Codex serija testova, rezultati posle redovne primene.

Ekstrakt kavijara, hijaluron i biljni ekstrakti — tačno ono što piše na etiketi.

Kolekcija

Tri predmeta. Jedna transformacija.

Svaki element Codexa napravljen je da jednu stvar radi savršeno — i da bude potpun tek zajedno sa ostalima.

Codex kutija

Otključaj Codex

još 377

10.700 RSD 7.900 RSD

C12 Caviar Serum

Smooth & Boost

Samo u kutiji

4.900 RSD

Rasprodato

CX Caviar Cream

Repair & Rebuild

Samo u kutiji

3.900 RSD

Rasprodato
Swarovski®

Codex Limited Edition

Numerisano izdanje

još 64

49.999 RSD

Privatni pristup

Ne znaš odakle da počneš?

Na konsultaciju
01 — Nauka01 — Nauka

Molekul kavijara, mapiran

01 — Nauka

Zašto kavijar?

Kavijar je jedan od najbogatijih prirodnih izvora lipida, peptida i mikronutrijenata od kojih je tvoja kosa građena. Gde šampon pere, kavijar gradi — omega-3 masne kiseline ponovo zatvaraju kutikulu, morski peptidi iznova povezuju korteks, a oligoelementi vraćaju ono što su toplota i farbanje odneli.

01

Omega-3 lipidni kompleks

Zatvara podignute kutikule i zaključava vlagu u vlaknu.

02

Morski peptidi

Prodiru u korteks i iznutra obnavljaju čvrstoću kose.

03

Matrica mikronutrijenata

Cink, gvožđe i vitamini A–E — sirovina zdravog rasta.

02 — Ritual02 — Ritual

02 — Ritual

Codex ritual

Četiri pokreta. Deset minuta delovanja. Salonska obnova u tvom kupatilu.

  1. 01

    Očisti

    2 min

    Otvori vlakno.

    Operi kosu blagim šamponom bez sulfata i osuši je peškirom — vlakno treba da bude vlažno, ne da kaplje. Vlažna kosa podiže kutikulu tek toliko da primi ono što sledi: jonska mineralna matrica u bazi seruma od vode kavijara priprema svaku vlas bez naslaga, bez ostatka.

  2. 02

    Obnovi

    2 min

    Nahrani i obnovi.

    Umasiraj biser CX maske isključivo u dužine i vrhove, izbegavajući vlasište. Ekstrakt kavijara i natrijum hijaluronat neguju vlakno, a kondicioneri ga omekšavaju i olakšavaju češljanje.

    Kupi ovaj korak · Codex kutija
  3. 03

    Raspodeli

    2 min

    Rasporedi do vrhova.

    Polako provuci K7 Hair Comb od sredine dužine do vrhova. Zaobljeni zupci ravnomerno raspoređuju masku kroz svaki pramen — kako bi se krajevi regenerisali i ponovo zapečatili — dok blago stimulišu mikrocirkulaciju kože glave.

    Kupi ovaj korak · Codex kutija
  4. 04

    Finiširaj

    10 min

    Zapečati sjaj, pa isperi.

    Završi negu sa 2–3 potiska C12 Caviar Seruma, nanoseći ga takođe samo na dužine i vrhove. Ekstrakt kavijara i hijaluron pojačavaju dejstvo maske i daju glatku, sjajnu završnicu. Ostavi da deluje 10 minuta, a potom temeljno isperi.

    Kupi ovaj korak · Codex kutija
Započni svoj ritual
03 — Rezultati03 — Rezultati

03 — Rezultati

Voljeno. Ocenjeno. Ponovljeno.

4,9/ od 5

na osnovu 214 verifikovanih recenzija

96% bi preporučilo Codex prijateljici

Pre i posle — ilustracija rituala

Ilustracija: kosa pre Codex rituala — suva i neposlušnaPre
Ilustracija: kosa posle Codex rituala — glatka i sjajnaPosle

Oseti razliku

— tvoja najzdravija kosa počinje ovde.

04 — Ritual u pokretu04 — Ritual u pokretu

04 — Ritual u pokretu

Codex ritual, korak po korak

Ilustracija rituala — tako izgleda nega kod kuće.

05 — Codex05 — Codex

05 — Codex

Kompletan ritual. Jedna kutija.

C12 serum, CX krema i K7 Hair Comb — zajedno za manje od zbira delova.

U kutiji

  • C12 Caviar Serum4.900 RSD
  • CX Caviar Cream3.900 RSD
  • K7 Hair Comb1.900 RSD
  • Codex kutija10.700 RSD7.900 RSD
Otključaj Codex — 7.900 RSD

Štediš 2.800 RSD (26%)

Poruči do 12 h — šaljemo isti dan · 14 dana pravo na povraćaj

Zanat

Zašto Codex ne žuri

Cena je obećanje. Evo šta ona plaća: ekstrakt koji se vodi hladno i nikada ne zagreva, formule komponovane u malim šaržama, i ruke — ne trake — koje dovršavaju svaku kutiju koja napusti Kuću.

Iz ateljea

Luksuz nije koliko nešto košta. Luksuz je koliko je malo prečica presečeno na putu do tebe.

05a — Vrednost

Tri instrumenta. Jedan ritual.

Ništa ovde nije ispuna. Svaki deo radi jednu stvar — a zajedno koštaju manje od zbira svojih delova.

  • C12 Caviar Serum

    ≈ 24 rituala po bočici — oko 205 RSD po primeni. Jedan salonski gloss tretman: od 9.400 RSD.

    4.900 RSD

  • CX Caviar Cream

    ≈ 24 rituala po teglici — oko 160 RSD po primeni, dozirano biserom.

    3.900 RSD

  • K7 Hair Comb

    Kupljen jednom, čuvan decenijama — poslednji češalj koji ćeš kupiti.

    1.900 RSD

Razloženo, kompletan ritual izlazi oko 330 RSD po tretmanu — jedan salonski tretman počinje od 9.400 RSD. A češalj nadživi svaku teglu koju isprazni.

Tvoja kosa, ponovo rođena

Zašto će ga tvoja kosa voleti

Ambasadorski program

Preporuči Codex. Zaradi na svakoj porudžbini.

Uzmi svoj lični kod za trideset sekundi. Tvoja drugarica dobija 10% na prvu porudžbinu — ti zarađuješ proviziju na svaku, 10/15/20% po rangu.

Tvoj kod, odmah
Drugarica dobija 10%
Ti zarađuješ 10–20%
Uzmi svoj kod

Codex krug

Nije newsletter. Članstvo je.

Kuća ne radi sezonske akcije. Jedini javni popust ide članovima Kruga: 10 % na porudžbinu, odmah po prijavi. Uz to Krug saznaje prvi, bira prvi i dobija ono što javnost nikada ne vidi.

Trenutno u posedu Kruga: Edicija I — Limited

06 — Pitanja06 — Pitanja

06 — Pitanja

Sve ostalo što bi pitala

Većina kupaca primećuje vidljivo glađu i sjajniju kosu već posle prvog rituala. Strukturna obnova — manje lomljenja, više elastičnosti — obično se vidi u roku od 2 nedelje uz primenu na svaka 2–3 dana.

Pridruži se preko 10.000 žena koje su prestale da peru oštećenja — i počele da ih obnavljaju.

07 — Spremna07 — Spremna

07 — Spremna

Tvoja kosa već zna.

Pridruži se preko 10.000 žena koje su prestale da peru oštećenja — i počele da ih obnavljaju.

Obnovi kosu odmah